banner6

Başkan’dan yeni yönetimlere ziyaret

banner18

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP’nin yeni seçilen Muratpaşa ve Kepez İlçe Başkanları ile Yönetimlerine ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Başkan’dan yeni yönetimlere ziyaret
19 Aralık 2017 Salı 11:23

Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP’nin Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin ve Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız’la Yönetim Kurulu Üyelerine ‘Hayırlı olsunziyaretinde bulundu. Ziyaretlerde Muratpaşa Belediye Meclis Üyeleri Sinan Özkan, Mustafa Çetin, Hüseyin Sarı, Nuran Yılmaz, Gülay Akın, Mehmet Tosun ve Yener Altıntaş, Başkan Uysal’a eşlik etti.

Başkan Uysal’ın ilk durağı Muratpaşa ilçe örgütü oldu. Uysal, burada yaptığı konuşmada kongrelerin hayırlı olması dileğinde bulundu, Muratpaşa İlçe Başkanı Şahin’i kutlayan Başkan Uysal, “Görev alan tüm arkadaşlara başarılar, kolaylıklar diliyorum. Tebrik ediyorum” dedi.

Uysal’ın Muratpaşa’dan sonra adresi Kepez oldu. İlçe Başkanı Yıldız ve yönetim kurulunca karşılanan Başkan Uysal, “Kepez ilçemizde Servet Başkan sizler görev aldınız. Hepinizi tebrik ediyor başarılar diliyorum. Deneyimli arkadaşlar var içinizde. Başarılı olacağınızdan da şüphe duymuyoruz” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.