banner6

İşte ALTSO’nun yeni Yönetim kadrosu!

banner18

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen ALTSO seçimleri sonrası Yönetim Kurulu’nda kimlerin yer alacağı merak konusuydu. Bugün o liste belli oldu.

İşte ALTSO’nun yeni Yönetim kadrosu!
12 Nisan 2018 Perşembe 10:30

ALTSO’da 4 Nisan günü başlayan organ seçimleri bugün gerçekleşen, “Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Genel Kurul Delegeleri, Disiplin Kurulu ve Meclis Başkanlık Divanı seçimleri ile tamamlanmış oldu.

Başkan Şahin, turizmden tarıma, eğitimden emlak sektörüne kadar tüm sektörlerden aldıkları destek sonrası sorumluluklarının arttığını ve bu teveccühe layık olmaya gayret edeceklerini söyledi.

ALTSO’DA SEÇİM SÜRECİ SONA ERDİ

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin seçimlerin ardından yaptığı değerlendirmede, turizmden tarıma, eğitimden emlak sektörüne kadar tüm sektörlerden aldıkları destek ile göreve geldiklerini belirterek, “Herkesi kucaklamaya devam edeceğiz. Bizlere gösterilen teveccühe layık olmaya ve üyelerimiz için yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi

İLKLERİN ADAMI!

Öte yandan geride kalan 4,5 yılda ilklere imza atan Başkan Şahin’in listeler hazırlanırken bile birçok ilke imza attığı görüldü. Uzlaştırmacı, birlik ve beraberlik söylemleri ile bilinen Başkan şahin bu yönüyle kadınlara ayrı bir önem verdiği görüldü.

ODA TARİHİNDE İLK KADIN BAŞKAN YARDIMCISI

Seçimlerin ardından 1991 Yılında kurulan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası tarihinde üst üste ikinci kez iş kadınları ALTSO Yönetiminde kendisine yer buldu. Haziran 2013 de göreve gelen ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, geçtiğimiz dönem oda tarihinde ilk kez turizmci iş kadını Banu Okan’a yönetim kurulunda yer vermişti. Bu dönemde de Fatma Taşpınar ALTSO Yönetiminde yer aldı. Şahin’in, Fatma Taşpınar’a ayrıca yönetim kurulu başkan yardımcısı olarak da görev vererek oda tarihinde bir ilke daha imza atması bekleniyor.

MECLİS BAŞKANI YİNE ATALAY!

Öte yandan başarılı yönetimi ile bilinen Dr Metin Atalay, geçtiğimiz dönemde olduğu gibi yeni dönemde de ALTSO’nun meclisini yönetecek kişi oldu. Meclis başkanlığı görevini 4 yıl daha yapacak olan Atalay’ın yardımcılıklarını Mustafa Irmak ve Selman Alaaddinoğlu seçilirken, katip üyeliğe de Yakup Koca getirildi.

İŞTE ALTSO’NUN YENİ YÖNETİM KURULU

Mehmet Şahin

Ali Kamburoğlu

Ali Orkan

Erhan Direkçi

Fatma Taşpınar

Hamza Sönmez

Hasan Parmaksızoğlu

Hilmi Bilal Sözen

Kemal Zamanoğlu

Mustafa Küçüker

Raşit Sadullahoğlu

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.