banner6

Güney, Dim Mahallelerine çıkarma yaptı

banner18

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Bıçakçı, Uğurlu ve Akçatı mahallelerinde incelemelerde bulundu.

Güney, Dim Mahallelerine çıkarma yaptı
16 Ocak 2018 Salı 16:07

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Alanya Şube Müdürü İlyas Şirin, Asat Alanya Şube Müdürü Fatih Uysal ve Kırsal Alan Sorumlusu Arif Yeni ile birlikte Dim Vadisi’ndeki gezisine Bıçakçı Mahallesi’nden başladı. Mahalle Muhtarı Murat Çay, bölgesine yapılan çalışmalar için Güney’e teşekkür ederken, spor sahası ve boş bir alana yapılmasını istediği düzenleme için talepte bulundu.

30 TONLUK SU DEPOSUYLA İÇME SUYU SORUNU BİTECEK

Güney ardından Uğurlu Mahallesi’ne geçti. Mahalle Muhtarı Ahmet Sarı Güney ve ekibini karşıladı. Daha sonra mahalle yolu üzerinde yağışlar nedeniyle bozulan noktalara yapılmasını istediği alt yapı çalışmalarını anlatan Muhtar Sarı, mahallesinin içme suyu sorununu kökten çözecek 30 tonluk içme suyu deposunun inşaatının kısa sürede bitirilecek olmasından ötürü Güney’e teşekkür etti.

AKÇATI HAK ETTİĞİ HİZMETLERİ ALDI

Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney son olarak Akçatı mahallesine geçti. Mahalle muhtarı Mustafa Güven, bugüne kadar mahallemize Büyükşehir Belediyesi önemli yatırımlar yaptı. Kendilerine teşekkür ediyorum. “Yolların alt yapısı ve diğer konularda da taleplerimizi en kısa sürede yerine getirecek olmanızdan dolayı mutluyum “ dedi.

YILSONUNA KADAR KIRSAL MAHALLELERİN TALEPLERİNİN TAMAMI YAPILACAK

Dim Vadisi’nde bulunan üç mahalleye yaptığı geziyi değerlendiren Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ Alanya Şube Müdürümüz daha önce bütün mahallelerimiz gezerek talepleri topladı. Bir kısmını şimdiye kadar tamamladık. Kalanları da önümüzdeki aylarda yapacağız. Bu yılsonuna kadar kırsal mahallelerimizin bizden talep ettiği tüm hizmetleri tamamlamış olacağız. Yol, su ve sosyal hizmetlerimize öncelik veriyoruz. Uğurlu’ya yaptığımız su deposuyla da mahallenin içme suyu sorununu tamamen çözüyoruz. Bu bir örnek hizmetler hızlı bir şekilde gelmeye devam edecek “ dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.