Eğitim Bir Sen’den Barış Pınarı Operasyonu’na destek

banner18

Eğitim Bir Sen Alanya Temsilcisi Abuzer Gündoğar , Barış Pınarı Operasyonu ile çözüme yönelik adım atılmasının yerinde bir karar olduğunu belirterek, “Gerek içerideki lejyonerlerin gerekse emperyalizmin aparatçığı konumundaki yapıların söylemlerinin hiçbir kıymeti ve önemi yoktur” dedi.

banner94
Eğitim Bir Sen’den Barış Pınarı Operasyonu’na destek
09 Ekim 2019 Çarşamba 18:17

Abuzer Gündoğar, devlet tarafından gerçekleştirilecek Barış Pınarı Harekatının yanında olduklarını söyledi. Gündoğar, “On bin kilometre öteden gelerek sözde kendi güvenliği için bölgeleri ateşe verenlerin ve ona karşı sessiz kalanların, yine onların taşeronlarının oluşturdukları güvenlik sorununu bertaraf etmek için harekete geçen Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne karşı, gerek içerideki lejyonerlerin gerekse dışarıdaki emperyalizmin aparatçığı konumundaki yapıların söylemlerinin hiçbir kıymeti ve önemi yoktur” dedi.

Gündoğar, Türkiye'nin Barış Pınarı harekatını uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarını kullanarak gerçekleştirdiğini ifade etti. Eğitim Bir Sen Temsilcisi Abuzer Gündoğar, bazı güçlerin, Türkiye'nin rejimin ve terör örgütlerinin ürettikleri şiddet dalgası ile yurtlarını terk etmek zorunda kalan milyonlarca insan için ürettiği çözüme yönelik, kaynağı dezenformasyon olan ve yalana dayalı açıklamalarda bulunmasının hiçbir hükmü olmadığını söyledi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.