banner6

Duyarlı sürücü trafik canavarlarını ihbar etti

banner18

Alanya'da trafiğin düzenini ve sürücülerinin canını hiçe sayan vatandaşlara tepki gösteren Hülya Karadayı, davranışıyla herkese örnek oldu.

banner94
Duyarlı sürücü trafik canavarlarını ihbar etti
10 Ağustos 2019 Cumartesi 13:32

HABER - Gazete Alanya

Alanya’nın Sanayi Kavşağı’nda dün gece meydana gelen olayda bir sürücü tekerleğinin altına teneke kutu koyarak patlatmak istedi. Trafikteki tüm sürücülerin canını hiçe sayan trafik canavarları istediklerini elde edemeyince bu sefer litrelik şişe koyarak oluşacak patlama sesiyle keyif almaya çalıştılar. Sürücülerin paniğe kapılmasına yol açıp kazaya sebebiyet verebilecek olay sonrası, Hülya Karadayı isimli bir vatandaş duyarlı davranışla herkese örnek oldu.

Olayı fotoğraflayan Karadayı, yapılan davranışın oldukça yanlış olduğunu belirterek “Emniyet görevlileri umarım bu şikayetimi dikkate alır.Trafikte böyle sorumsuzlar cezalarını almalılar. Zira bu cola şişesi şans eseri bunların araçları altından kayıp gitti ama arkadan hızla gelen bir başka sürücünün başına bela olmayacağı ne malum” diyerek diğer sürücülerinin can güvenliğini hiçe sayan bu insanlar hakkında yaptırım uygulanmasını istedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.