banner6

Başkan Yücel coşkuyla karşılandı

banner18

Alanya Belediye Başkanı ve MHP Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel dün akşam Mahmutlar’da vatandaşla buluştu. Oldukça kalabalık olan toplantıda Yücel Mahmutlar halkı tarafından coşkuyla karşılandı.

Başkan Yücel coşkuyla karşılandı
11 Ocak 2019 Cuma 10:49

Alanya Belediye Başkanı ve MHP’nin Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel yerel seçim çalışmalarına hız verirken halk ile buluşmaya devam ediyor. En son Mahmutlar Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluşan Başkan Yücel’e ilgi yoğun oldu.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel etkinlik sonunda “Mahmutlar Mahallemizde vatandaşlarımızla birlikteydik. Müjdelerle gittiğimiz Mahmutlarımız ile ilgili vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini dinledik. Aldığımız bütün talepleri ivedilikle çözüme kavuşturacağımızı kendilerine beyan ettik. Dışarıda yağan yağmura aldırış etmeden salonumuzu hınca hınç dolduran, yetmeyip bizleri 2 saat boyunca kapıda ve ayakta dinleyen, taleplerini samimiyetiyle bizlere ileten bütün vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah, birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.