banner6

ALSMO’dan muhteşem seminer

banner18

Alanya Muhasebeciler Odası tarafından gerçekleştirilen seminer kapsamında Ünlü Ekonomist Erkin Şahinöz Alanya’ya geliyor.

banner94
ALSMO’dan muhteşem seminer
23 Eylül 2019 Pazartesi 10:17

Alanya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (ALSMO), sektör için oldukça önemi bir seminer organize ediyor.  Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Merkez Bankası Fed Eski Araştırma Direktörü, Dünya Gazetesi Yazarı ve Ekonomist Erkin Şahinöz, ALSMO’nun davetlisi olarak Alanya’ya geliyor. 25 Eylül Salı Günü ALSMO Konferans Salonu’nda saat 14:00’da başlayacak seminerin konusu ise günümüz ekonomisi açısından oldukça önemli. Seminerde Erkin Şahinöz “Kur ve faiz yönü, ekosistem nasıl temin edilir, belirsizlik ortamında şirket yönetimi, Turizm 4.0, blok zinciri, yapay zeka, kripto paralar ve büyük veri” konularında konuşma yapacak.

“HER KESİMİ İLGİLENDİRİYOR”

Konuya ilişkin değerlendirme yapan ALSMO Başkanı Kerim Gökçeoğlu, gerçekleştirilecek seminerin büyük önem taşıdığını söyledi. Gökçeoğlu, “Sayın Erkin Şahinöz, çok tecrübeli bir isim. Özellikle bölgemizi ilgilendiren konulara da değineceğiz. Endüstri 4.0 gibi Turizm 4.0’da oldukça önemli. Günümüzde ekonomi ile ilgili oldukça önemli gelişmeler yaşanıyor. Geçmişte organize ettiğimiz seminerlerimiz genellikle meslek mensuplarımız ilgilendiriyordu. Ancak bu konferansımız Alanya’daki hemen her sektördeki insanları özellikle işletme sahibi iş insanlarını ilgilendiriyor. Gelecekte bu tür konferansların sayısını arttırmayı planlıyoruz.” Diye konuştu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.