Alanya’nın güzellik merkezi Şeri Life’dan #EvdeKal’a destek

banner18

Tüm dünyayı etkisi altın alan salgın coronavirüs karşısında bütün işletmeler tedbir alarak işi sıkı tutmaya çalışıyor. Alanya’nın önde gelen Şeri Life Güzellik Merkezi'de küresel sağlığı tehdit eden virüse sebebiyle hizmetleri kısa bir süreliğine ara verdiğini duyurdu.

banner94
Alanya’nın güzellik merkezi Şeri Life’dan #EvdeKal’a destek
25 Mart 2020 Çarşamba 14:51

HABER - Muammer SOYLU

Alanya’nın Şekerhane Mahallesi Kaymaklı Sokak Kaymaklı Apartmanı’da hizmet veren Şerife Gümüş Özkan’nın işlettiği Şeri Life Güzellik Merkezi'de küresel sağlığı tehdit eden coronavirüs nedeniyle hizmetlerine geçici bir süre ara verdi. İşletme sahibi Şerife Gümüş Özkan, sosyal medya hesabından “Coronavirüs’e karşı gerekli tüm tedbirleri almış olmakta hem çalışanlarımızın hem müşterilerimizin sağlığı bizim için her şeyden önce gelir” şeklinde bir mesaj yayınladı. Özkan’ın yayınladığı mesaj şu şekilde;

“Değerli müşterilerimiz küresel sağlığı tehdit eden coronavirüs'e karşı gerekli tüm tedbirleri almış olmakta hem çalışanlarımızın hem müşterilerimizin sağlığı bizim için her şeyden önce gelir. Tedbir amaçlı hizmetlerimize kısa bir süreliğine ara veriyoruz. Anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum. En kısa sürede sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle, gelişmelerle ilgili sosyal hesaplarımızdan ve iletişim numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.”

İLETİŞİM-ŞERİ LİFE GÜZELLİK MERKEZİ-ŞERİFE GÜMÜŞ ÖZKAN

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008146189033

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.