banner6

Alanyalılar modüler tasarımlarla tanışıyor

banner18

Modüler çözümleri, farklı tasarımları ve değiştirilebilir renkli kılıf sistemiyle öne çıkan akıllı mobilya markası Buka, Türkiye genelinde yeni mağazalarıyla büyümeye devam ediyor.

Alanyalılar modüler tasarımlarla tanışıyor
14 Şubat 2018 Çarşamba 16:07

Akdeniz Bölgesi’nde Adana, Mersin ve Antalya’nın ardından dördüncü mağazasını Alanya’da açan Buka, toplam mağaza sayısını 11’e yükseltti. 2018 yılında ise bu sayının 25’e ulaşması hedefleniyor.

İstanbul Avcılar, İzmit, Bodrum, İzmir, Adana, Mersin, Ankara, Antalya, İstanbul Masko ve Konya’da hizmet veren Buka, akıllı değişim konseptini Türkiye geneline yaymaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Adana, Mersin ve Antalya’da mağazalarını faaliyete geçiren Buka, Akdeniz Bölgesi’ndeki yeni şubesini Alanya’da açtı. Rauf Kerim ve Raşit Sadullahoğlu kardeşlerin sahibi olduğu Sabaş Home AVM bünyesinde 600 m2’lik alanda yer alan Buka, hem inovatif hem de fonksiyonel ürünlerini açılışa özel yüzde 15 indirim ve ikinci kılıfa yüzde 40 indirim fırsatı ile sunuyor.

GLOBAL TÜRK MARKASI OLMA YOLUNDA İLERLİYOR

Akıllı değişim konseptini tüm Türkiye geneline yaymaya devam edeceklerini ifade edenBuka Genel Müdürü Gamze Stöger;“Mobilya sektöründe tüketicilerin tasarıma dahil olabildiği kişiselleştirilmiş ürünler artık daha fazla ön planda ve önümüzdeki yıllarda bu ürünlerle daha sık karşılaşacağız. Hedefimiz Buka olarak özgün konseptimizi tüm Türkiye geneline yaymakve yurt dışına taşımak. Bu doğrultuda geçtiğimiz yıl başlayan mağazalaşma sürecimiz 2018 yılında ivme kazanarak devam edecek. Bizi hedeflerimize bir adım daha yakınlaştıracak yeni mağazamızı Alanya’da açtık. Yılsonuna kadar25 mağazaya ulaşmayı planlıyoruz” dedi.

Öte yandan Sabaş Home AVM'nin sahibi Raşit Sadullahoğlu, açılışa katılan davetlilere teşekkür ederek, Alanya için her şeyin en güzelini kazandırmak için çalıştıklarını söyledi. 

ALANYALILAR MODÜLER TASARIMLARLA TANIŞIYOR

Buka; erişilebilir kalite, iyi tasarım ve kişiye özel olarak uyarlanabilen akıllı çözüm seçenekleriyle öne çıkıyor. Kolayca değişebilen kılıflar ile sektörde farklılaşan mobilya markası Buka, oturma odaları, salonlar için dekorasyon çözümleri ve aksesuarlar sunuyor. Oda konseptinde hazırlanan mağaza içi tasarımı, ürünleri birebir deneyimleme ve dekorasyon trendlerine tanıklık etme fırsatı veriyor. Ürün gamında ise; kanepe, yataklı kanepe, koltuk takımları, tekli koltuklar, sehpa, puflar, yemek odaları, dekoratif yastıklar, halı, kilim ve ev aksesuarları bulunuyor.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.