banner6

Alanya’da cami ve mescitler pırıl pırıl

banner18

Ramazan ayı boyunca cami ve mescitleri pırıl pırıl temizleyen Alanya Belediyesi Cami Temizlik Ekibi, Ramazan Bayramı öncesinde çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Alanya’da cami ve mescitler pırıl pırıl
13 Haziran 2018 Çarşamba 16:32

Yıl boyu faaliyetlerine devam ederek halkın ortak kullanım alanları olan cami ve mescitlerin temizliğini yapan Alanya Belediyesi Cami Temizlik Ekibi, Ramazan ayında da temizlik çalışmalarına devam ediyor.

Her caminin yılda en az 2 defa temizlenmesi prensibiyle çalışan ekip, 2018 yılında 504 kez cami, mescit ve kuran kursu mescidi temizliği yaptı. Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren temizlik ekibi, 444 82 07 numaralı hatta gelen talepleri de değerlendiriyor.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ramazan ayı boyunca gerek halkın talepleri, gerekse yapılan program dahilinde temizlik çalışmalarının devam ettiğini belirterek,  “Halkımızın daha iyi şartlarda temiz ve hijyenik ortamlarda ibadetlerini yapabilmeleri için, cami temizleme ekibimiz titiz bir çalışma yürütüyor. Rutin olarak yapılan bu hizmetler Ramazan ayında da yoğunluklu olarak devam etti. Halkımızın tertemiz ortamlarda ibadetlerini gerçekleştirmeleri için Ramazan Bayramı öncesi çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.