banner6

AK Kadınlardan Kızılay'a anlamlı destek

banner18

AK Parti Alanya İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Teşkilatlarından Julide Akça İlköğretim Okulu'nda düzenlenen Kan Bağışı organizasyonuna destek geldi.

banner94
AK Kadınlardan Kızılay'a anlamlı destek
01 Kasım 2018 Perşembe 13:43

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Kadın Kolları Teşkilatı yaptıkları başarılı çalışmalarla dikkat çekmeye devam ediyorlar. Kadın Kolları Teşkilatı Başkanı Gülay Özen önderliğindeki kadınlar bugün Kızılay'a destek vererek farkındalık yarattılar.

Kızılay'ın okullara kurduğu kan bağışı çadırlarına destek olmak için kolları sıvayan AK Kadınlar bugün, saat 11.00'da Julide Akça İlköğretim Okulu'nda kurulan kan bağışı çadırına giderek kan bağışında bulundular. Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen ve Yönetimi tarafından düzenlenen organizasyona AK Parti Alanya İlçe Gençlik Kolları'ndan da destek geldi. Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen ve yönetimi kan bağışı yaparak Kızılay'a destek oldular.

DİKİCİ'DEN TEŞEKKÜR

Kızılay çadırına AK Partili kadın ve gençler tarafından yoğun ilgi gösterilirken, Kızılay yetkilileri de durumdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Kızılay Alanya Şube Başkanı

Dr. Mehmet Dikici ve Şube Başkan Yardımcısı Hasan Basri Savaş, Ak Partili kadın ve gençlere destekleri için teşekkür ettiler.

ÖZEN: KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen ise yaptığı açıklamada, "Kızılay ülkemizin en önemli kurumlarından birisi. Gerçekten kan bağışı bir çok insanı hayata bağlıyor. Bir damla kan bile bazen çok şeylere gebe. Biz de bu durumunun farkında olduğumuz için Kızılay'a destek vermek istedik. Julide Akça İlköğretim Okulu'nda bulunan bağış çadırında kan verdik. Tüm Alanya halkını da Kızılay'a destek olmaya davet ediyoruz." dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.