banner6

ALKÜSEM’de kurs başvuruları başladı

banner18

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde (ALKÜSEM) “İngilizce Akademik Konuşma” kurs başvuruları başladı.

ALKÜSEM’de kurs başvuruları başladı
10 Ekim 2017 Salı 16:25

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde “İngilizce Akademik Konuşmakurs başvuruları başladı. Son başvuru tarihi 23 Ekim 2017 olarak açıklanan kurs, haftanın iki günü yapılarak toplamda 10 hafta sürecek. Akademik personelin, öğrencilerin ya da kendine akademik kariyer planlayan herkesin başvuru yapabileceği kursta, akademik ve genel içeriklerde bireyin kendisini İngilizce olarak net bir şekilde ifade edebilmesi planlanıyor. Ayrıca kurs, bireylere başta akademik içerikler olmak üzere tüm toplantılar, konferanslar, tanıtım, açıklama, kıyaslama ve tartışma gibi konularda İngilizce dilbilgisi, dinleme ve konuşma becerisini geliştirme amacı taşıyor.

Kursa kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar indirim fırsatını da yakalıyor. ALKÜSEM, Alanya Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin eş ve çocuklarına %20, kamu çalışanlarının eş ve çocuklarına %20, ALKÜ personeli, eş ve çocuklarına %25 indirim yapıyor.

Detaylı bilgilere www.alkusem.alanya.edu.tr web sayfasından ulaşılabilir.

banner27
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.