banner6

KONAKLIDA TAKSİCİ ESNAFIYLA BULUŞTU

banner18

banner94
KONAKLIDA TAKSİCİ ESNAFIYLA BULUŞTU
29 Eylül 2015 Salı 15:52

p>Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili adayı Mevlüt Çavuşoğlu, beraberinde diğer adaylar Sena Nur Çelik ve İbrahim Aydın ile birlikte Konaklıda hizmet veren taksici esnafıyla buluştu. Çavuşoğlu, taksicilerle sohbet ederek çay içti. Taleplerini dinleyen Çavuşoğlu kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.


1 Kasım seçimlerinin farklı bir seçim olacağını ifade eden Çavuşoğlu, \"Türkiye\'nin kaderini belirleyecek bir seçim olacak\" dedi. Çavuşoğlu, koalisyon hükümetlerinin hiçbir zaman başarılı olamadığını vurguladı.
7 Haziran seçimlerinin ardından koalisyon için çaba sarf ettiklerini anlatan Çavuşoğlu, CHP ile görüşmelerin nezaket içinde geçtiğini, fakat ciddi görüş ayrılıkları bulunduğunu kaydetti.
AK Parti tabanının MHP ile koalisyon istediğini ve MHP ile de çok samimi görüşüldüğünü belirten Çavuşoğlu, \"Onlara da 4 teklifte bulunduk, hepsine \'hayır\' dediler. Gelin sizinle koalisyon kuralım, \'hayır\', seçim hükümeti kuralım, \'hayır\', biz kuralım siz destek verin, \'hayır\'... O zaman seçimlere niye giriyorsun? Sayın Bahçeli\'nin meşhur matematiksel formülleri var biliyorsunuz. Onlara ne gerek var, sen var mısın, yok musun bunu söyleyeceksin\" diye konuştu.
\'\'TÜRKİYE\'NİN BÜYÜMESİNİ İSTEMEYENLER VAR\'\'
Çavuşoğlu, ülkenin büyümesini istemeyen, Türkiye\'ye nifak sokmaya çalışanlar bulunduğunu ifade ederek, \"İstanbul\'a üçüncü havalimanını, üçüncü köprüyü, İstanbul-İzmir arasındaki otobanı engellemeye çalışanlar var. Türkiye\'nin doğuda yaptığı hizmetleri engellemeye çalışanlar var\" dedi.
PKK\'nın bir piyon ve taşeron olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu, şöyle devam etti: \"PKK bir piyondur, PKK bir taşerondur. PKK en çok zulmü Kürt vatandaşlarımıza yapıyor. Ama onları temizleyeceğiz. Kürt vatandaşlarımızı PKK zulmünden kurtaracağız. Kararlı bir şekilde mücadelemizi yapıyoruz. Çok şükür güvenlik güçlerimiz çok isabetli operasyonlar yapıyor. Onlara fırsat verdik, \'silahı bırakın\' dedik, söz verdiler ama bırakmadılar. Tam tersi terörü artırdılar, vatandaşlarımıza yönelik zulmü artırdılar. Oralarda haraç, uyuşturucu kaçakçılığı, silah kaçakçılığı, ne kadar ahlaksızlık varsa bunlarda var. O nedenle ya silahları betona gömecekler ya da sonuna kadar gideceğiz bunları temizleyeceğiz ülkemizden.\"
AK Parti hükümeti döneminde Kürt vatandaşlara yönelik yapılan hizmetlerin Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir rekor olduğunu ifade eden Çavuşoğlu, terör örgütünün bu hizmetleri bile engellediğini kaydetti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.