Ortaokullu öğrencilerden müftülüğe ziyaret

banner18

Alanya Ali Nazım Köseoğlu Ortaokul öğrencileri Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Seher Kahya nezaretinde Alanya Müftülüğü ziyaret etti.

banner94
Ortaokullu öğrencilerden müftülüğe ziyaret
17 Mayıs 2019 Cuma 16:24

Alanya müftülüğünü ve müştemilatını gezen öğrenciler, Alanya İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan’ı da makamında ziyaret etti. Öğrencilerle tek tek ilgilenen Müftü İlhan, müftülüğün ve müftünün görev ve sorumlulukları hakkında öğrencilere çeşitli bilgiler verdi. İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan içerisinde bulunduğumuz Ramazan ayı dolayısıyla da öğrencilere Ramazan ayı ile ilgili çeşitli sorular sordu ve onların merak ettikleri sorulara da yanıtlar verdi. Öğrenciler, Müftülüğü ve Müftülük hizmetlerini oldukça beğendiklerini ifade ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan şunları kaydetti: “Çocukların ruhsal ve bedensel gelişimine uygun olarak din derslerini en iyi ve en doğru bir şekilde vermemiz gerekiyor. Sevgi , bilgi ve ilgi esasına dayalı bir eğitim- öğretim modeli ile dinimizi çocuklarımıza anlatmamız gerekiyor. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerini böylesine başarılı bir şekilde işleyen ve öğrencilerin sevgisini kazanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Seher KAHYA hocamızı tebrik ediyorum. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı değerli hocamıza ve öğrencilere teşekkür ediyorum.”dedi.

Ziyaret, iyi dilek ve temennilerin ardından öğretmen ve öğrencilere başarılarının devamının dilenmesi ve çeşitli hediyeler verilmesi ile sona erdi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.