banner6

Belediyeden örnek farkındalık etkinliği

banner18

Alanya Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde Alanya Doğa Koruma ve Milli parklar Şefliği ile düzenlediği program kapsamında, katılımcılara sokak hayvanları için afiş ve onların beslenmesi için su ve yemek kapları dağıttı.

banner94
Belediyeden örnek farkındalık etkinliği
06 Ekim 2018 Cumartesi 10:23

Sosyal projelerle sokak hayvanlarına sahip çıkan ve farkındalık oluşturan Alanya Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde de düzenlediği etkinlikle dikkat çekti. Dünya Hayvanları Koruma Günü nedeni ile farkındalık oluşturmak için Alanya Doğa Koruma ve Milli Parklar ve Alanya Veteriner Hekimler Oda Temsilciliği’nin katılımları ile Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliklerle, hayvan sevgisi ve sokak hayvanlarının korunmasına karşı farkındalık oluşturuldu.

HAYVANLAR İÇİN YEMEK VE SU KAPLARI DAĞITILDI

4 Ekim Dünya Hayvan Haklarını Koruma Günü’ne özel hazırlanan program kapsamında, Alanya Belediyesi tarafından hazırlanan afişler ile katılımcılara mahallerindeki sokak hayvanlarının beslenmesi için Alanya Doğa Koruma ve Milli parklar Şefliğince de yemek ve su kapları dağıtıldı.

Alanya Belediyesi ayrıca vatandaşları bilinçlendirmek için kent genelindeki billboardlara 1 Kap Su afişleri astı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.