Roof Lounge Alanyaspor’a tribünde sponsor oldu

banner18

Aytemiz Alanyaspor ile Roof Lounge işletmesi arasında tribün isim sponsorluğu anlaşması yapıldı. Anlaşmaya göre Bahçeşehir Koleji Stadyumu'nun güney kale arkası tribününün ismi, sezon sonuna kadar 'Roof Lounge' oldu.

banner94
Roof Lounge Alanyaspor’a tribünde sponsor oldu
14 Ekim 2021 Perşembe 17:13

Süper Lig'deki temsilcimiz Aytemiz Alanyaspor'a bir destek de Roof Lounge adlı işletmeden geldi. İşletme sahipleri Yekta İnal ve Hakan Garip, Bahçeşehir Okulları Stadyumu'nun güney kale arkası tribününe isim sponsoru oldular. Alanyaspor Kulübü'nde bugün yapılan imza törenine Başkan Hasan Çavuşoğlu, Futbol Şube Sorumlusu Ali Baki Boz, işletme sahipleri Yekta İnal ve Hakan Garip ile işletme müdürü Mehmet Çoban katıldı.

Başkan Hasan Çavuşoğlu, "Şehrimizin takımına destek olduğunuz için teşekkür ediyorum. Sizler de her zaman destek oluyorsunuz. İnşallah sponsorluğunuz hayırlı ve uğurlu olur. Sizler zaten gönülden Aytemiz Alanyasporlusunuz. Bugüne kadar desteğinizi hissettik. Bundan sonra tribünlerde isim sponsoru olarak desteğinizi hissedeceğiz" dedi. Roof Lounge sahiplerinden Yekta İnal ise, "Şehrimizin takımına destek olmak için sponsorluk anlaşması yaptık. İnşallah bundan sonra da kulübümüze destek olmaya hazırız" diye konuştu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.