Gençlergücü Spor yeni bir ilke imza atıyor

banner18

Türkiye'nin en genç spor kulübü Başkanı olma özelliğine sahip olan İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Başkanı Özgür Subaşı, şimdi yeni bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor.

banner94
Gençlergücü Spor yeni bir ilke imza atıyor
14 Eylül 2021 Salı 17:37

Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Sarıgöl Birlik Spor Kulübü'ne sahip çıkan Başkan Özgür Subaşı İstanbul Gençlergücü Spor kulübünün yanı sıra Sarıgöl Birlik Spor Kulübü'nde yönetim kurulunu oluşturarak sarı siyahlıların da başkanlığını yapacak. 2021-2022 Futbol sezonunda Sarıgöl Birlik Spor Kulübü yeni sezonda İstanbul Kartalgücü spor olarak Siyah Beyaz Kırmızı renklerle Bakırköy de sezona yeni isim ve yeni amblemle başlayacak.

İSTANBUL KARTALGÜCÜ SPOR BİR ALT YAPI KULÜBÜ OLACAK

Yapacakları çalışmalar ve yeni sponsorluk anlaşmaları ile İstanbul Kartalgücü spor kulübü Bakırköy’de daha iyi yerlere taşıyacaklarını belirten Özgür Subaşı,  “İstanbul Gençlergücü spor'dan sonra bu yeni kulübümüze de sahip çıkarak gençlerimizin spor yapabilecekleri yeni bir yer sağlamış olmaktan dolayı son derece mutluyum. Amacımız Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmak. İstanbul Kartalgücü spor bir alt yapı kulübü olacak. Elimizden geldiğince Genç Sporcu Kardeşlerimize Ücretsiz futbol okulu ile spor yaptırmaya devam edeceğiz. Bunu yaparken aynı zamanda çocuklarımızın da kötü alışkanlıklardan uzak durması ve spor yapmasına yardımcı olmuş oluyoruz” diye konuşt

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.