BİSİKLET TAKIMI ALANYA’YA HİÇ BOŞ DÖNMÜYOR

banner18

banner94
BİSİKLET TAKIMI ALANYA’YA HİÇ BOŞ DÖNMÜYOR
01 Haziran 2015 Pazartesi 12:31

p>Isparta’da yapılan Uluslararası C3 Kategorisi’ndeki Dağ Bisikleti Yarışları’na katılan Alanya Belediyespor Kulübü Bisiklet Takımı, yine yeni başarılara imza atarak ilçeye döndü. Hafta sonu Isparta’da yapılan Uluslararası C3 Kategorisi’ndeki Dağ Bisikleti Yarışları’na katılan Alanya Belediyespor Kulübü Bisiklet Takımı, bir kez daha yeni başarılara imza atarak Alanya’nın gururu oldular.  Isparta Uluslararası C3 Kategorisi Dağ Bisikleti Yarışları’na 10 sporcu ve 2 antrenörle katılan takım, bir kez daha Alanya’yı en iyi şekilde temsil ederek sporseverlerin gönlünde taht kurdular. 
İLK YARIŞINDA BİRİNCİ OLDU
Girdiği tüm müsabakalarda sayısız başarı elde eden Alanya Belediyespor Kulübü sporcularından Azize Bekar ilk kez katıldığı Dağ Bisikleti Yarışı’nın Yıldız Bayanlar Kategorisi’nde birinciliği kimseye kaptırmayarak bir ilke imza attı. 
MİLLİ SPORCUMUZ KÜRSÜDE YER BULAMADI
Yarışlara Elit Erkekler Kategorisi’nde katılan Milli sporcu Duran Akbaş başarılı bir performans sergilese de bu kez kürsüde yer bulamadı. Elit Bayanlar Kategorisi’nde yarışan Olimpiyat Merkezi sporcularından Arzu Yaraş yarışı ikinci olarak tamamladı.
ERKEN SPORCULARI TEBRİK ETTİ
Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken, Bisiklet Takımı sporcularını ve antrenörleri Isparta’da gösterdikleri başarılı performanstan dolayı tebrik etti. 
2’şer dakika arayla start alan Genç  Erkekler, Master Erkekler, Yıldız A, Yıldız B, Genç  Bayan, Yıldız Bayan kategorilerinin aldıkları dereceler şöyle: 
Kadir Gök Yıldız Erkek A kategorisinde 3. oldu
Türkiye Şampiyonumuz Tahir Buğra Yiğit  
Yıldız Erkek B 1. oldu
Bu seneki ilk Dağ Bisikleti Yarışına katılan Azize Bekar Yıldız Bayanlarda
1. oldu

 

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.