Başkan Çavuşoğlu, Tolunay Kafkas ve ekibini ağırladı

banner18

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Alanya’da yarın Sırbistan ile özel maç yapacak olan Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas ile ekibini Kurşunlu Seyir Restoran’da kahvaltıda konuk etti.

banner94
Başkan Çavuşoğlu, Tolunay Kafkas ve ekibini ağırladı
29 Mart 2021 Pazartesi 16:55

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Türk futbolu ve altyapı konularının da konuşulduğu kahvaltıda, Ümit Milli Takımı’nın Alanya’da olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kafkas ve ekibine teşekkür etti. Ümit Milli Takımı’nın Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise, Alanya’da olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Özellikle son yıllarda genç oyunculara önem veren Alanyaspor Kulübü’ndeki gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Kafkas, bu olumlu gelişmelerden dolayı Başkan Çavusoğlu ve ekibini tebrik etti.

Kahvaltıya Kulüp Genel Koordinatörü Mevlüthan Çavuşoğlu, Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, Ümit Milli Takım Antrenörleri Ender Alkan, Mehmet Yıldırım ve Övünç Soykan Başar ile Alanyaspor’a genç oyuncular kazandırılması için önemli çalışmalar yapan menajer Cenk Melih Yazıcı ile kulüp avukatlarından Emirhan Çavuşoğlu da katıldı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.