ALANYA TRIATHLON DÜNYA KUPASINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

banner18

banner94
ALANYA TRIATHLON DÜNYA KUPASINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
26 Ağustos 2015 Çarşamba 17:44

p>Triathlonun 25’ inci yılında; ikinci kez gerçekleştirilecek Triathlon ITU Word Cup Dünya Kupası’na 55 ülkeden 750 sporcunun katılması bekleniyor.
TRİATLON DÜNYA KUPASI
17-18 Ekim tarihlerinde düzenlenecek triathlon şampiyonasının 25. yılında Triathlon Dünya Kupası yarışları da yapılacak. Alanya Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ön değerlendirme toplantısına Alanya Belediyesi Başkan Yardımcıları Mehmet Kula, Tunahan Kasapoğlu, Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, Türkiye Triathlon Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Organizasyon İcra Direktörü Mehmet Zafer Peker ve Belediye Birim amirleri katıldı.
BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU 
Toplantıda iş paylaşımları ve hazırlık konuları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Toplantıda konuşan Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, Alanya da bu yıl triathlonun 25. yılı olduğunu söyledi. Her yıl triatlon yarışlarının yapıldığı yerler arasında Alanya’nın ilk sırada geldiğini dile getiren Kula, aynı zamanda Alanya’da ikinci kez Dünya Kupası yarışlarının da yapılacağını kaydetti.
DÜNYA KUPASINI KUSURSUZ TAMAMLAYACAĞIZ
Geçen yılların üzerine neler konulabileceği hakkında konuşan Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Kula “ Triathlonun ilk toplantısına bugün başladık. Herhangi bir aksama olmaması için ve triathlonun 25. yılına yakışır bir organizasyon olması için defalarca daha toplanacağız. Her birim üzerine düşen görevi yerine getirecek, hata olsun istemiyoruz. İnşallah sağlıklı ve kusursuz bir şekilde Dünya Kupası’nı tamamlayacağız. “dedi. Türkiye Triathlon Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Organizasyon İcra Direktörü Mehmet Zafer Peker, “2015 Triathlon ITU Word Cup Dünya Kupası’na 55 ülkeden 750 sporcunun katılması bekleniyor. Henüz kayıtlar tamamlanmadı. Detaylı bilgiler http://www.triathlonalanya.com/ adresinde mevcut.” dedi.

 

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.