Zavlak: Alanya seçmeni korku içerisinde

banner18

Millet İttifakı Alanya Belediye Meclis Üyesi Adayı Hacı Mevlüt Zavlak, imalı bir açıklamada bulundu. Zavlak, “Kimse bizi seviyormuş gibi yapmak zorunda kalmayacak.” dedi.

banner94
Zavlak: Alanya seçmeni korku içerisinde
26 Mart 2019 Salı 12:34

Haber - Burak ÖZTUNÇ
Millet İttifakı’nın 10. sıradan meclis üyesi adayı olan genç siyasetçi Hacı Mevlüt Zavlak imalı bir açıklamada bulundu. Alanya’da seçimlere oldukça iddialı girdiklerini belirten Zavlak, şu açıklamalarda bulundu:

“Seçenlerin seçilenlerden çekindiği bir düzen demokrasi olarak adlandırılamaz. Siyasi düşüncenizi ya da tercihinizi yaşamak için seçtiğiniz partinin seçim ofisine giderken endişe duyuyorsanız, aracınıza yada binanıza desteklediğiniz adayın resmini yapıştırmak sizi tedirgin ediyorsa, aklınıza işiniz,iş yeriniz,oteliniz,restoranınız geliyor ve siz korku duyuyorsanız; aslında özgür değilsiniz demektir.

Biz özgürlük ve huzur vaat ediyoruz. Bizim dönemimizde, mevcut yönetime karşı olursam iş yerime zabıta gelir mi? işim gücüm engellenir mi? diye bir korkunuz asla olmayacak. Belediye çalışanları miting meydanlarına taşınmayacak. Kimse ötekileştirilmeyecek. Kimse bizi seviyormuş gibi yapmak zorunda kalmayacak.”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.