Siyasiler sahada, tabelaları sokakta yarışıyor

banner18

31 Mart seçimlerine çok az bir süre kala Alanya’da seçim heyecanı devam ediyor. Siyasiler sahada çalışmalarına devam ederken, sokakta ise tabela savaşı yaşanıyor.

banner94
Siyasiler sahada, tabelaları sokakta yarışıyor
12 Mart 2019 Salı 12:46

31 Mart Yerel Seçimlerine sadece 19 gün kaldı. Alanya’daki seçim heyecanı da gün geçtikçe aratarak devam ediyor. Ak Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı’nın adayı Adem Murat Yücel, CHP ve İYİ Parti’nin oluşturduğu Millet İttifakı’nın adayı Abdullah Sönmez, Demokrat Parti Adayı Alaattin Çakıcı ve bağımsız adaylar saha çalışmalarına son sürat devam ediyorlar.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Menderes Türel ve Muhittin Böcek ile belediye meclis üyesi adaylarının da katılımı ile Alanya’nın hem merkez de hem de kırsalda her mahallesi siyasiler tarafından dolup taşıyor.

TABELA SAVAŞLARI

Adaylar ve partiler saha çalışmalarına devam ederken, Alanya sokaklarında da adeta tabela savaşı yaşanıyor. Bilboardlar, otobüs giydirmeleri ve afişler Alanya sokaklarında boy gösteriyor. Adaylar özellikle rakiplerinin tabelalarının ve otobüslerinin olduğu yerlere kendi tabelalarını götürerek adeta meydan okuyorlar. Bu durum ilginç manzaraların da oluşmasına sebep oluyor.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.