Kongre Bakan Çavuşoğlu’na göre şekillenecek

banner18

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, ilçe kongre tarihlerinin büyük oranda netleşmesine rağmen Alanya ilçe kongresinin Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun programına göre şekilleneceğini söyledi.

banner94
Kongre Bakan Çavuşoğlu’na göre şekillenecek
15 Şubat 2020 Cumartesi 11:10

Antalya’da ilçe başkanları toplantısının ardından kongre takviminin büyük oranda netleştiğini ifade eden Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Geçtiğimiz günlerde ilçe başkanları olarak toplantımızı gerçekleştirdik. Bu toplantı doğrultusunda da Nisan ayı içerisinde Alanya kongresinin yapılacağı kararı alındı. Ama tabi tarih belli değil önümüzdeki günlerde tarih belli olduktan sonra basın aracılığıyla tüm vatandaşlarımızla da paylaşacağız. Nisan ayı içerisinde Allah'tan bir mani gelmezse kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongre tarihi yaklaştı. Önümüzdeki günlerde genel merkezimizin il teşkilatımızın takdirleri ile net bir şekilde açıklanacak ve Kongreye ne şekilde kiminle gideceğimiz belli olacaktır" dedi.

'SÜRECİ BİRLİKTE TAMAMLAYACAĞIZ'

AK Parti Alanya Kadın Kolları Başkanı konusunda bir görev değişikliğine gidildiğini ifade eden Toklu, “Kadın Kolları başkanımız da bir görev değişikliğine gidildi. Genel Merkezimizin takdiri ile Müge Öztekin başkanımızdan görevi Gülay Güvenç hanımefendi devraldı. Müge Hanım'da vekâleten hem yerel seçim sürecinde hem de sonrasında özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürdü. Tabii bu bayrak yarışı, bu süreci Gülay Hanım'la birlikte inşallah birlikte tamamlayacağız" diye konuştu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.