“Her gün dolu dolu çalışıyoruz”

banner18

Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanlığından bir açıklama daha geldi. Alanya’da kurulduğu günden beri süratle teşkilatlanan Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı dün Gençlik Kolları yönetim kurulu listesini açıklarken bugün de İlçe Başkanı Av. Mevlüt Çakan beraberinde İlçe başkan yardımcısı Adem Kaya ile birlikte yeni bir mahalle başkanı daha atayarak bir mesaj yayımladı.

banner94
“Her gün dolu dolu çalışıyoruz”
14 Ocak 2021 Perşembe 17:11

Başkan Çakan mesajında Alanya’nın her mahallesi bizim evimiz vurgusunu yaptı.

Başkan Çakan’ın açıklamaları şöyle:

“Kıymetli Alanyalı hemşehrilerim, değerli genç kardeşlerim Alanyamızın kalkınması, gelişmesi ve hemşehrilerimizin huzuru için, gençlerimizin güvenli geleceği için her gün dolu dolu çalışıyoruz. Mahalle başkanları teşkilatlanmamız devam ediyor. Yaptığımız istişareler sonucunda Uğrak Mahallesi Mahalle Başkanlığı görevine Muhammed GÖK atanmıştır. Uğrak Mahallesinde Gelecek çınarının köklerini salacak olan Mahalle Başkanımıza muvaffakiyetler dilerim.

Aziz Alanyalı hemşehrilerim, ekonomik krizle boğuştuğumuz, pandemi ile ciddi sıkıntılar yaşadığımız ve toplumsal sağlığımızı muhafaza etmek için geçtiğimiz bu zorlu süreçte sizlere daha iyi hizmet edebilmek, sesinizi yetkililere duyurmak ve sizlerin sorunlarına çözüm üretmek için burada hazır olduğumuzu, her zaman bizlere ulaşabileceğinizi tekrardan belirtmek isterim. Sizleri hürmet ve muhabbetle selamlıyor, Gelecek’te güzel günlerde buluşmak dileğiyle Allah’a emanet ediyorum”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.