Başkan Yücel’e Güney dopingi

banner18

Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan adayı Adem Murat Yücel’e seçim çalışmalarında en büyük desteği Hüseyin Güney veriyor.

banner94
Başkan Yücel’e Güney dopingi
15 Mart 2019 Cuma 09:23

Haber - Muammer Soylu

31 Mart tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler öncesi Alanya’da seçim heyecanı artarak devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (Ak Parti) oluşturduğu Adem Murat Yücel’de seçim çalışmalarına oldukça iddialı bir şekilde devam ediyor.

GÜNEY, YÜCEL’İ YALNIZ BIRAKMIYOR

Alanya’yı mahalle mahalle gezen ve adım atmadık yer bırakmayan Başkan Yücel’e MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu’da eşlik ediyor. Başkan Yücel’i her programında yalnız bırakmayan bir isim de Hüseyin Güney.

HER PROGRAMDA YANI BAŞINDA

Daha önce Ak Parti Alanya İlçe Başkanlığı yapan ve bir dönemde Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü olarak çalışan Hüseyin Güney, her seçim döneminde olduğu gibi bu seçimlerde de en ön saflarda yer alıyor. Cumhur İttifakı Adayı Adem Murat Yücel’den ayrılmayan Hüseyin Güney, her programda Yücel’e en yakın isimlerden birisi olarak görüntüleniyor.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.