Apaydın: Vatandaş kararını vermiş

banner18

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın yaptığı basın açıklamasında, “Sahada öyle güzel etkilerle, öyle güzel bir destekle karşılanıyoruz ki; vatandaşlarımız artık kararını vermiş.”

banner94
Apaydın: Vatandaş kararını vermiş
26 Mart 2019 Salı 14:14

Haber - Burak ÖZTUNÇ
İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı bugün gerçekleştirildi. Toplantı sonrası İlçe Başkanı Yücel Apaydın bir basın açıklaması yaparak gündemi değerlendirdi.

‘MAHALLE VE KÖY ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR’

Yerel seçimlere 5 gün kaldığını belirten İlçe Başkanı Apaydın, “Bizler saha çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz. Bugüne kadar 69 köyün 62’sini, 16 beldenin 14 beldesini; Merkezde bulunan 19 mahallenin 15ini ziyaret ettik ve vatandaşlarımızla buluştuk. Bugün de merkez mahallelerimizde ve köylerimizde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlere devam ediyoruz.” dedi.

‘HALKIMIZ İYİ BİR DERS VERECEK’

Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez ile birlikte yürütülen seçim çalışmalarını değerlendiren Apaydın, “Sahada öyle güzel etkilerle, öyle güzel bir destekle karşılanıyoruz ki; vatandaşlarımız artık kararını vermiş. Halkımız 5 yıl önce verdiği desteğe karşılık hiçbir şey yapamayanlara, halkını unutanlara 31 Mart’ta notu verecek ve ‘yeter söz bizde’ diyecek. Hizmette sınıfta kaldınız, samimiyette sınıfta kaldınız diyerek kulaklarını çekip iyi bir ders verecek! Halkımız artık emin! Alanya’ya yapamadıkları hizmeti, sağlayamadıkları güveni, veremedikleri huzuru Abdullah Sönmez verecek. Vatandaşlarımıza bir rica da bulunmak istiyorum. Hiçbir kışkırtmaya gelmeyin! Olmazsa olmaz biz bu seçimi alacağız! Sizler sadece 31 Mart günü sandığa oyunuzu kullanmaya mutlaka gidin. Bizler sizlerin umutlarını, sizlerin desteklerini boşa çıkarmamak için durmaksızın çalışıyoruz. İnanın, Güvenin 31 Mart akşamı Alanya İYİ olacak.” diye konuştu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.