O masalar geceden mi işgal ediliyor ?

banner18

Gazipaşa’nın Pazarcı mahallesinde bulunan piknik alanında yemek masaların üzerilerinin sürekli dolu olduğunu gören vatandaşlar, “Bu masalar geceden işgal ediliyor, yoksa birileri mi bunları ayırıyor” diyerek bu duruma tepki gösterdiler .

banner94
O masalar geceden mi işgal ediliyor ?
26 Ağustos 2019 Pazartesi 12:34

Bu konuya değinen Gazipaşa'lı öğretmen Mustafa Gazioğlu şunları söyledi: “Gazipaşa İskele sahilinde bir kaç piknik masası ve mangal ocağı var. Özellikle yaz aylarında kahvaltı yapmak ve mangal yakmak isteyenler tarafından burası aşırı rağbet görüyor. Hele hafta sonları burada yer bulmak imkansız. Geceden mi gelirler, yoksa birine mi ayırtırlar bilemiyorum ama ne zaman gitsem bütün masalar dolu oluyor. Boş olanların da üstünde bir kaç malzeme oluyor. Sabahın köründen akşam üzerine kadar üzerinde bir kaç eşya duran masalar gördüm.

Halbuki umuma açık yerlerde böylesi bir sahiplenme doğru olmaz. Ortak kullanım alanlarında herkes bir birinin hakkına riayet etmeli. Bu masalar, bu mangal yerleri belli bir süreliğine meşgul edilmeli. Özellikle şu eşyayı koyup çekip gitme saçmalığına bir son verilmeli.”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.