Genel müdür Kurt, Sadedoğan için düzenlenen veda törenine katıldı

banner18

ASAT Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürü İbrahim Kurt ve beraberindeki bazı şube başkanları Gazipaşa'ya gelerek burada ASAT eski müdürü için düzenlenen veda törenine katıldı.

banner94
Genel müdür Kurt, Sadedoğan için düzenlenen veda törenine katıldı
06 Nisan 2021 Salı 11:44

HABER – Hasan KAYA

ASAT Antalya Gazipaşa şube müdürlüğü atık su arıtma tesisi bahçesinde emekli olan Gazipaşa Şube müdürü Ufuk Sadedoğan için veda kahvaltısı düzenlendi. Gazipaşa uzun yıllar farklı kurumlarda başarılı hizmetlere imza atan Ufuk Sadedoğan için düzenlenen veda kahvaltısına Antalya ASAT genel müdürü İbrahim Kurt, işletmeler daire başkanı Mustafa Toru, işletmeler şube müdürü Esen Gültekin, Gazipaşa Şube müdürü Erhan Özbudak ve Gazipaşa şubesi personelleri katıldı.

Birlikte kahvaltı yapılırken ve bol bol sohbet edip hasret giderildi. Kahvaltı sonrası söz alanASAT genel müdürü İbrahim Kurt Sadedoğan'a çicek ve hediye takdim etti ayrıca özel idare ve ASAT dönemindeki başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Ardından Gazipaşa ASAT şube müdürü Erhan Özbudak kısa motive konuşması yaptı ve yapmış olduğu başarılı hizmetlerinden dolayı Sadedoğan'a, kahvaltıda kendilerini yalnız bırakmayan ASAT genel müdürü İbrahim Kurt ve beraberindeki şube müdürlerine teşekkür etti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.