Gazipaşalı eski muhtar: “Allah kimseye koronayı yaşatmasın”

banner18

Gazipaşa'da geçen hafta rahatsızlaşan ve test sonucu pozitif çıkarak hastanede tedavi altına alınan Gazi Mahallesi eski muhtarı Şerafettin Lordoğlu, “Allah kimseyi 4 duvar arasına düşürmesin. Çektiğimi bir ben bir Allah bilir” diyerek vatandaşların korona virüse karşı çok dikkatli olmasını istedi.

banner94
Gazipaşalı eski muhtar: “Allah kimseye koronayı yaşatmasın”
14 Eylül 2020 Pazartesi 16:59

HABER – Hasan KAYA

Gazipaşa'da geçen hafta rahatsızlaşan ve test sonucu pozitif çıkarak hastanede tedavi altına alınan Gazi Mahallesi eski muhtarı Şerafettin Lordoğlu sosyal medya hesabından, “Covit-19 test sonucum pozitif çıktı. Gazipaşa Devlet Hastanesi’nde izole bir şekilde tedavi sürecine başladık. Lütfen ama lütfen #maske #mesafe #temizlik kurallarına harfiyen uyalım. Bu işin şakası yok ciddiye alalım.” diyerek vatandaşları uyarmıştı.

ALLAH KİMSEYİ 4 DUVAR ARASINA DÜSÜRMESİN

Gazipaşa Temsilcimiz Hasan Kaya'nın telefonla görüştüğü Gazi Mahallesi muhtarı Şerafettin Lordoğlu sağlık durumunun iyiye gittiğini belirterek, “Allah kimseyi 4 duvar arasına düşürmesin. Çektiğimi bir Allah birde ben bilirim” dedi. Lordoğlu, “Kimse bu hastalık bana bulaşmaz demesin. Sosyal mesafe kuralına uyalım, maske takalım. Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayalım” diyerek vatandaşları bir kez daha uyardı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.