Gazipaşalı Dr. İhsan Yıldız doçent doktor oldu

banner18

Aslen Gazipaşa'nın Zeytinada mahallesinden olan ve daha önce 10 yıl Gazipaşa Devlet Hastanesi’nde Genel cerrah uzmanı olarak görev yapan başarılı Dr. İhsan Yıldız, doçent doktor oldu.

banner94
Gazipaşalı Dr. İhsan Yıldız doçent doktor oldu
15 Eylül 2021 Çarşamba 11:13

Cerrahpaşa tıp mezunu, Akdeniz Üniversitesi’ndeki uzmanlık sonrası Gazipaşa Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrah uzmanı olarak görev yapan ve 10 yılda 6000 ameliyat 120.000 poliklinik hizmeti veren başarılı Dr. İhsan Yıldız, daha sonra Antalya medikal park organ nakli sonrası SDÜ’de organ nakli merkezi kurdu ve 44 böbrek ve 15 karaciğer nakli yaptı. Daha sonra emekli olan Yıldız, “Şu anda İstanbul Medicana Hastanesi’nde böbrek nakli yapıyorum” dedi. Meslekte 30 yılını tamamlayan Gazipaşalı başarılı doktor İhsan Yıldız, bir kaç hafta önce ise diplomasını alarak Doçent Dr. oldu.

“GAZİPAŞA'YI ÇOK ÖZLEDİM”

Gazete Alanya’ya konuşan Gazipaşalı Doçent Dr. İhsan Yıldız şunları söyledi:

“Ben daha önce Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne gelmek istedim, fakat bazı sebeplerden dolayı olmadı. Bu nedenle bende bir süre başka hastanelerde çalıştım ve sonra emekli oldum ama yine çalışmaya devam ediyorum. Gazipaşa’yı ve insanları çok özledim. Gazipaşa halkına selam yolluyorum”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.