Gazipaşa’da delik denize gidenler tuvalet istiyor

banner18

Gazipaşa'nın Güney Mahallesi'nde bulunan Güney Koyu’ndaki delik denize her gün çok sayıda yerli ve yabancı vatandaş geliyor. Burada bir tuvalet dahi olmadığını belirten vatandaşlar, prefabrik bir tuvalet istediklerini dile getirdiler.

banner94
Gazipaşa’da delik denize gidenler tuvalet istiyor
16 Nisan 2021 Cuma 12:50

HABER – Hasan KAYA

Gazipaşa'nın Güney Mahallesi’ne bağlı Nohut yeri mevkiinde Güney Koyu’nda delik denize her gün yerli ve yabancı çok misafir geliyor. Ama vatandaşlar buraya geldiğine bin pişman oluyor.

Bölgede ihtiyaç için bir tuvalet bile olmadığını söyleyen ve bu konuda şikâyetlerini dile getiren vatandaşlar, “Buraya neden vatandaşların ihtiyacını gidereceği prefabrikten bir tuvalet yaptırılmıyor? Görüyorsunuz burada tuvalet olmadığı için insanlar mecburiyet karşısında her yeri tuvalet gibi kullanıyor. Bu nedenle her yer pislik içinde kokudan geçilmiyor” dediler.

Alanya’dan Güney Mahallesi Nohut yeri mevkiinde delik denize gezmeye gelen misafirler, “Koy denizi ve güneşiyle çok güzel ve herkesi kendine hayran bırakıyor. Biz burayı fotoğraflardan gördük ve geldik ama geldiğimize pişman olduk. Burada insanların ihtiyacını gidereceği bir tuvalet dahi olmaması bu güzel koya gölge düşürüyor. Bu mahalle bu kadar sahipsiz mi?” diyerek bir an önce buraya tuvalet yapılarak yaşanan sorunun çözülmesi istediler.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.