Gazipaşa’da AK Kadınlar’dan haftalık olağan toplantı

banner18

Gazipaşa Ak Parti İlçe Kadın kolları başkanı Av. Ümmü Uğuz, korona kısıtlamaları nedeni ile aylardır gerçekleştiremedikleri haftalık olağan toplantılarını dün ilk kez yüz yüze yaptılar.

banner94
Gazipaşa’da AK Kadınlar’dan haftalık olağan toplantı
10 Haziran 2021 Perşembe 15:18

HABER – Hasan KAYA

Parti binasında Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Ümmü Oğuz tarafından gerçekleşen haftalık olağan toplantıya Kadın Kolları üyeleri de eksiksiz katıldı. Toplantıda ilçe gündemine dair görüşmeler yapıldığını ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğunu belirten kadın Ak Parti Kadın Kolları başkanı Av. Ümmü Oğuz, “Buradaki tüm arkadaşlarımız ilçemizin gelişip kalkınması için taş üstüne taş koyabilir miyiz? diye hepsi elini taşın altına koymaya hazırdır. Ben, partim ve sağdım adına göstermiş oldukları bu fedakarlıktan dolayı partim ve kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Korona nedeniyle ilk kez yüz yüze toplantı yapan partili kadınlar toplantı sonrası bol bol sohbet edip hasret giderdiler. Toplantı sonrası Ak Parti İlçe Başkanı Ali Doğan, Kadın Kolları başkanı Av. Ümmü Oğuz ve Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri davetli oldukları bir düğüne katılıp gelin ve damada mutluluklar dilediler.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.