Gazipaşa’da 5 Nisan Avukatlar Günü töreni

banner18

Antalya Barosu Gazipaşa Temsilciliği tarafından, Avukatlar Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.

banner94
Gazipaşa’da 5 Nisan Avukatlar Günü töreni
06 Nisan 2021 Salı 13:50

HABER – Hasan KAYA

Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene Gazipaşa Baro Temsilcisi Avukat Deniz Bilgiç ile avukatlar katıldı. Baro Temsilcisi Av. Deniz Bilgiç, Avukat Günü dolayısıyla, Atatürk Anıtı’na çelenk koydu. Anıta çelenk bırakılmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu. Törenin ardından avukatlar hatıra fotoğrafı çektirdi. Baro Temsilcisi Av Deniz Bilgiç, törende yaptığı konuşmada, 5 Nisan Avukatlar Günü'nün, Türkiye Barolar Birliği'nin kuruluşuyla birlikte kutlanmaya başladığını belirterek, "Bu anlamda, Gazipaşa Baro temsilciliği olarak Atatürk Anıtı'na çelenk koyduk. Mesleğe yeni başlayan genç avukatlarımıza da başarılar diledik. 5 Nisan'ın adalete hizmet etmesini, adaletli kararlar verilmesini ve hukukun üstünlüğünü temenni ettik. Bütün avukat arkadaşlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü kutlu olsun" dedi.

Daha sonra adliye bahçesine geçen avukatlar, burada hakim, savcı ve adliye çalışanları ile bir araya gelip çay içip sohbet etti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.