Gazipaşa'da kongre öncesi son toplantı

banner18

Gazipaşa Ak Parti İlçe başkentliği 19 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek olan kongre öncesi haftalık son olağan toplantısını parti binasında gerçekleştirdi. Toplantıda kongre içi fikir alışverişinde bulunuldu ve ilçe gündemine dair kokular görüşüldü. Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Gazipaşa İlçe Teşkilatı’nın kongresi erkene alındı. Daha önce 4 Ekim’de yapılacağı açıklanan kongre 19 Eylül Cumartesi günü yapılacak.

banner94
Gazipaşa'da kongre öncesi son toplantı
16 Eylül 2020 Çarşamba 12:44

HABER – Hasan KAYA

19 Eylül Cumartesi günü Gazipaşa Fuar Alanı’nda yapılacak kongre saat 11.00’da başlayacak. Gazete Alanya'ya konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Ali Doğan, Parti binasında kongre önce haftalık son olağan toplantılarını yaptıklarını belirterek, “Hem kongre hem de ilçe gündemine dair konuları görüştük, yönetimindeki arkadaşlarla fikir alış verişinde bulunduk. Aslında biz kongreyi 4 Ekim’de yapmayı planlıyorduk, fakat Ak Parti İl Başkanlığımız kongre tarihini erkene aldı. Bu nedenle kongremiz 19 Eylül günü yapılacak” dedi.

Gazipaşa Belediye Fuar alanında gerçekleştirecek olan kongrenin korona virüs tedbirlerine ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak yapılacağını belirten Doğan, “Kongreye gelecek delegelerimiz ve partililerimiz maske kuralına dikkat etsinler” dedi. Doğan, “Kongrede yeniden adayım, şuana kadar başka bir aday çıkmadı” diye konuştu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.