Gazipaşa'da kayıp vatandaş yaralı olarak bulundu

banner18

Gazipaşa'da 2 gündür kayıp olan ve aranan İrfan Çağlar trafik kazası yapmış halde yaralı olarak bulundu. Motosikleti ile Doğanca mahallesinden ilçe merkezine seyir halinde olan ve yolda kaza yapan İrfan Çağlar, 2 gün sonra yaralı olarak bulundu.

banner94
Gazipaşa'da kayıp vatandaş yaralı olarak bulundu
29 Mart 2021 Pazartesi 10:31

HABER - Hasan KAYA

Edinilen bilgilere göre Cumartesi günü sabah erken saatlerde motosikleti ile Doğanca mahallesinden ilçe merkezine doğru yola çıkan İrfan Çağlar yolda trafik kazası yaptı. Kaza sonrası kaskı kırıldığı için camları gözlerini kesen Çağlar gözleri görmeyince ana yola gidemedi ve sürekli yoldan aşağıya gitti. Doğanca halkı tarafından Cumartesi gününden bu yana aranan Çağlar'ın motosikleti dün arama yapan mahalle halkı tarafından Doğanca yolu üzerinde kaza yapmış olarak bulundu.

Arama çalışmasına devam eden vatandaşlar daha sonra yoldan yaklaşık 300 metre aşağıda İrfan Çağlar'a ulaştı. Kaza sonrası baygın ve yaralı olarak bulunan Çağlar, itfaiye ve vatandaşların yardımlarıyla yola çıkartıldı ve hemen ambulansla Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 2 günü dağda soğuk havada geçiren Çağlar tedavi altına alındı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.