Başkan Adlıhan Dere Gazipaşa'yı ziyaret etti

banner18

Antalya Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği AESOB başkanı Adlıhan Dere, Gazipaşa esnafını ziyaret etti. İlk olarak Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Şahin ve S.S Gazipaşa Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hasan Tuncel, Belediye Başkanı İlçe Kaymakamı ve daha sonrada ilçe esnaflarını ziyaret ettiler.

banner94
Başkan Adlıhan Dere Gazipaşa'yı ziyaret etti
31 Mart 2021 Çarşamba 13:10

HABER – Hasan KAYA

Antalya Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği AESOB başkanı Adlıhan Dere, Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir, Alanya Bakkallar Bayiler Büfeciler Odası Başkanı Velittin Yenialp, Alanya Pansiyoncular Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci Çarşamba günü Gazipaşa'ya gelerek ilk olarak Gazipaşa Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Şahin'i ve ardından Gazipaşa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Ali Sönmez'i ziyaret ettiler.

Başkan Dere ve beraberindeki yöneticiler daha sonra İlçe Kaymakamı Aydım Avak'ı da ziyaret ettiler. Burada Kaymakam Abak ile bir süre görüşen Başkan Dere ve beraberindeki yöneticiler daha sonra esnafları ziyaret ettiler.

Gazipaşa Ulaştırma Hizmetleri esnaf odası başkanı Mustafa Şahin kendilerini ziyaret eden AESOB Adlıhan Dere'ye ve beraberindeki tüm yöneticilere teşekkür etti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.