ESNAFLARDAN YÜCELE YOL TEŞEKKÜR

banner18

banner94
ESNAFLARDAN YÜCELE YOL TEŞEKKÜR
02 Haziran 2015 Salı 14:24

p>Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Şekerhane Mahallesi Yaşam Hastanesi çevresindeki esnaflarla kahvaltıda bir araya geldi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Esnaf Odası’nın organize ettiği kahvaltıda esnaflarla buluştu. Şekerhane Mahallesi’nde bulunan Saray Pastanesi’nde gerçekleşen kahvaltılı toplantıya Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, Esnaf Odası Başkanı Nuri Demir ve çevre esnafı katıldı.
DEMİR, AÇILAN YOL İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ
Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e kahvaltıya katılımlarından dolayı teşekkür eden Esnaf Odası Başkanı Nuri Demir, “Başkanımıza Şekerhane Mahallesi esnafları adına teşekkür etmek için bu kahvaltıyı düzenledik. Başkanımız göreve geldikten sonra, mahalle esnafının Atatürk Evi kuzeyinde  kapalı olan yolun açılması yönündeki  dilekçesini kendisine ilettik. Belediye ekiplerince derhal yerinde inceleme yapılarak, kapalı olan yolun imar planına uygun olarak açılması yönünde bizzat talimat verdiler. Şu an yol açıldı.  Yolun açılması Yaşam Hastanesi ile Atatürk Evi çevresindeki esnaflar için çok ciddi bir katkı sağladı. Başkanımıza esnaf arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.” dedi.
SORUNLARI TOPLUMSAL UZLAŞMAYLA ÇÖZÜYORUZ
Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bir yıldır sivil toplum örgütleriyle işbirliği içinde çok iyi bir performans sergilediklerini belirterek, toplumsal uzlaşma yoluyla pek çok sorunu giderdiklerini söyledi. Başkan Yücel, “Bu yolun açmaktaki amacımız kimseyi kırıp dökmek değil, aksine bölgeye hareket kazandırmaktı. Başarılı olduğumuz için de mutluyum. Bu nazik davetiniz içinde teşekkür ederim.” dedi.

 

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.