ADEM MURAT YÜCEL ÇALIŞIYOR

banner18

banner94
ADEM MURAT YÜCEL ÇALIŞIYOR
28 Mayıs 2015 Perşembe 12:20

p>Küçükhasbahçe Mahallesi’nde bulunan Sak Irmağı kenarındaki 5615 metrekarelik alana park ve sosyal yaşam alanları yapılıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Alanya’ya çok güzel bir sosyal yaşam alanı kazandırıyoruz. Halkımıza hayırlı olsun.” dedi. 
SOSYAL YAŞAM ALANLARI
Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Küçükhasbahçe Mahallesi 1857 ada batısında bulunan Sak ırmağı kenarında 5615 metrekarelik yeşil alana park projesi hazırlandı. 347 bin 781,64 TL’ye ihalesi yapılan projenin hayata geçirilmesi için inşaat çalışmalarına başlandı. Alanya’ya nefes aldıracak ve yeni dinlenme alanları kazandıracak park projesinin içinde basketbol sahası, masa tenisleri, ipli tırmanma oyun grubu, engelli oyun grubu, yaşam boyu spor alanı, amfi tiyatro, yürüyüş yolu, kafeterya, oturma alanları yer alıyor.
BAŞKAN YÜCEL, PARK ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Sak Irmağı kenarında devam eden park çalışmalarını denetledi. Çalışmalar hakkında Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli Peyzaj Mimarı Fatma Gülen’den bilgi alan Başkan Yücel, alanda parke döşemeleri, basketbol sahası yapım çalışması ve yürüyüş yolunun beton parkelerinin yapım işinin devam ettiğini söyledi.
YÜCEL : “MERKEZ’DE PARK SAYISINI ARTTIRACAĞIZ”
Alanya merkezde yeşil alan ve park sayısını arttırmak için çalışmalar yaptıklarını kaydeden Başkan Yücel, “Sak Irmağı kenarına yaptığımız bu parkı, eylül ayında tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız. Dinek’te de yeni bir park projesine başladık. Mamadı’ya da çok kapsamlı bir sosyal park, dinlenme ve seyir alanı için proje hazırlık çalışmalarımız sürüyor.” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.