Alanya’da okul servisleri denetim altında

banner18

Alanya’da jandarma ve okul yöneticileri tarafından 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı öncesi okul servis araçlarının kontrolü ve denetlenmesine yönelik toplantı düzenledi.

banner94
Alanya’da okul servisleri denetim altında
05 Eylül 2019 Perşembe 14:01

Haber - Burak ÖZTUNÇ

Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul servislerine yönelik “2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında Alınacak Trafik Tedbirleri” konulu toplantı düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün konferans salonunda düzenlenen toplantıya Alanya İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik timleri, ilçedeki okul müdürleri ve çok sayıda kişi katıldı. Toplantı da okul servis araçlarının karıştığı trafik kazalarıyla mücadele etmek, taşımacılık faaliyetinin disiplin altında tutulmasını sağlamak ve servis araçlarına yönelik denetimlerini artırılmasına yönelik konular ele alındı.

İŞBİRLİĞİ İÇİNDE DENETİMLER DEVAM EDECEK

Okul giriş- çıkış saatlerinde okul önlerinde, çevresinde ve güzergahlarında trafik tedbirleri artırtılarak işbirliği içerisinde okul idareleri ile irtibata geçilecek, öğretmen, öğrenci ve veliler ile işbirliği içinde olunacağı konusun da da değerlendirmeler yapıldı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.