TUI İngiltere, Türkiye iptallerinde süreyi yine uzattı

banner18

TUI İngiltere, aralarında Türkiye'nin bulunduğu bazı destinasyonlara dönük iptallerde süreyi uzattı.

banner94
TUI İngiltere, Türkiye iptallerinde süreyi yine uzattı
14 Eylül 2021 Salı 16:56

TUI İngiltere Türkiye dönük iptalleri biz kez daha uzattı. Daha önce Türkiye iptallerinde süreyi 5 Eylül'e uzatan TUI İngiltere, yeni tarih olarak 30 Eylül'ü duyurdu. Şirket aynı zamanda, 31 Ekim'e kadar TUIfly haricindeki uçuşlarla da Türkiye'te turist göndermeyecek. Daily Record'da yer alan habere göre şirket, hükümetin uluslararası seyahatler için açıkladığı trafik lambası sistemine ayak uydurmak için planlarını gözden geçiriyor.

POPÜLER DESTİNASYONLAR VAR

Yeni kararla iptallerin uzatıldığı destinasyonlar arasında Sardunya, Sicilya, Türkiye, Girona, Avusturya ve Malta gibi İngilizlerin popüler tatil noktaları da bulunuyor. TUI İngiltere; Mauritius, Jamaika ve Maldivler'i ekim başına kadar iptal ederken; Avusturya, Malta ve Bulgaristan gibi yeşil listedeki ülkelere bile 2 ay boyunca operasyon yapmama kararı aldı.

TUI İngiltere'nin destinasyonlara göre iptal tarihleri şöyle:

Napoli: 9 Eylül, Florida: 25 Eylül, Türkiye: 30 Eylül.

TUIfly haricindeki uçuşlarla yapılan Aruba, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Jamaika, Meksika ve Tunus Kanada, Hindistan, Endonezya, Kenya, Maldivler, Mauritius, Seyşeller, Sri Lanka, Tanzanya, Tayland, Tobago, BAE (Abu Dhabi) ve ABD uçuşları: 9 Ekim.

Avusturya, İtalya ve Slovenya, Bulgaristan (Varna), İtalya (Calabria, Sardunya ve Sicilya), İspanya anakarası (Almeria ve Girona), Malta, Karadağ, Tayland ve TUIfly haricindeki uçuşlarlar yapılan Türkiye uçuşları.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.