En iyi oteller listesinde 2 isim Alanya’dan

banner18

Almanca konuşulan ülkelerdeki misafirler için önemli değerlendirme kriteri olan HolidayCheck ödülleri açıklandı. 400 binden fazla misafirin oylarıyla belirlenen ödüller 9 kategoride verildi.

banner94
En iyi oteller listesinde 2 isim Alanya’dan
18 Ocak 2021 Pazartesi 11:34

35 ülkedeki 697 otelin ödüllendirildiği HolidayCheck'te en az yüzde 90 tavsiye oranı bulunan, gerçek gezginlerden en az 35 yorum alan ve HolidayCheck kullanım koşullarını ihlal etmeyen oteller ödüllendirildi. HolidayCheck ödüllerine geçen yıl olduğunu gibi bu yıl da Almanya ve Avusturya otelleri damga vururken, özellikle Mısır, İspanya, İtalya ve Yunanistan’daki otellerin de çok sayıda ödül aldığı görüldü. Türkiye’deki oteller ise HolidayCheck’te geçen yıl olduğu gibi bu yıl da zayıf bir performans gösterdi.

GRANADA 20. SIRADA

Listenin 'En iyi Sahil Otelleri' sıralamasında Avsallar'da bulunan Granada Luxury Beach 20. sırada, Okurcalar'da bulunan Kirman Leodikya Resort ise 53'üncü sırada yer aldı. En İyi Plaj Tatili Otelleri sıralamasında, Kirman Leodikya Resort 21, Granada Luxury Beach 30'uncu sıraya yerleşti. Fiyat-Kalite Dengesi En İyi Oteller de ise Kirman Leodikya Resort 31, En İyi Aktif Tatil Otelleri listesinde ise Kirman Leodikya Resort 25, Granada Luxury Beach 31'inci sıraya yerleşti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.