Başkan Koç’un Diyarbakır ve Van izlenimleri

banner18

Geçtiğimiz hafta Gazipaşa Ak Parti İlçe Başkanı Ali Doğan ile beraber Diyarbakır'a giden ve burada çocukları dağa kaçırılan anneler için kurulan çadırda acılı anneleri ziyaret eden Doğan Koç, daha sonra Muş'a gitmişti.

banner94
Başkan Koç’un Diyarbakır ve Van izlenimleri
14 Nisan 2021 Çarşamba 16:26

Gazipaşa Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Yunus Koç'un Van ziyareti izlenimleri söyle:

“Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz Diyarbakır annelerini ziyaretimiz esnasında, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat hocamız ile karşılaştık ve uzun süren bir görüşme gerçekleştirdik. Türkiye'de ilk defa, bir camide vaaz verip - hutbe okuyup Cuma namazı kıldıran REKTÖR olan Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat hocamızı, Ramazan bayramı sonrası, birtakım ziyaretler ve gezi için Gazipaşa'ya davet ettik. Rektör Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat hocamız da bizleri, Muş'a ve 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan "1071 Malazgirt Anma Şenlikleri'ne" davet etti. İlgilerinden ve nazik davetlerinden dolayı kıymetli rektör hocamıza çok teşekkür ediyoruz.

ŞEHİT BÖRÜ'NÜN BABASINI ZİYARET ETTİK

Diyarbakır ziyaretimiz esnasında ayrıca; fakir ailelere kurban eti dağıtırken PKK tarafından hunharca şehit edilen, kıymetli şehidimiz Yasin BÖRÜ'nün çok değerli babası Fikri Börü abimizi ziyaret ederek Gazipaşa'nın selamını ilettik. Şehit babasına, yine bir şehit babası olan Zeki Kılınç abimizin kaleme aldığı "Şahitlerinin Dilinden Şehitler" isimli eseri takdim ettik”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.