Yücel cuma pazarı esnafıyla buluştu

banner18

Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Alanya Adayı Adem Murat Yücel, Toklu ve Türkdoğan ile birlikte bugünkü programında Cuma pazarı esnafıyla bir araya geldi.

banner94
Yücel cuma pazarı esnafıyla buluştu
15 Mart 2019 Cuma 13:31

Mevcut Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilçe genelinde devam ettirdiği mahalle gezileri kapsamında Cuma pazarı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Büyük bir coşkuyla karşılanan Başkan Yücel ziyaretin ardından açıklama yaparak “Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanımız Mustafa Türkdoğan, Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Alanya İlçe Başkanımız Mustafa Toklu, Alanya Ülkü Ocakları Başkanımız Muhammet Mustafa Demirağ, Alanya Belediye Meclis Üyesi Adayı arkadaşlarımızla birlikte Alanya ekonomisinin nabzının attığı Cuma Pazarı’nda esnaflarımızı ziyaret ettik, hal ve hatırlarını sorduk. Büyük arzularla Cuma Pazarı’nın yenilenmesi konusunda attığımız adımların, esnaflarımızın sevinçle dile getirmesi sonucu bir kez daha ne kadar yerinde olduğunu anladık. Yılların sorunlarına getirdiğimiz çözümlerin, yıllarca hatırlanacak hizmetlere dönüşmesinden duyduğumuz memnuniyet bizleri daha çok çalışma, Alanya’ya mutlu yarınlar kazandırma konusunda daha da şevklendirdi. Ziyaret esnasında bize eşlik eden Pazarcılar Odası Başkanımız Hasan Yiğit’e ve güler yüzünü eksik etmeyen, ilgisini esirgemeyen esnaflarımıza sonsuz şükranlarımı sunar, bol kazançlar dilerim” ifadelerini kullandı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.