TÜRSAD üyeleri kahvaltıda buluştu

banner18

Türkiye Otel Satın Alma Yöneticileri Derneği ( TÜRSAD ) üyeleri kahvaltıda buluştu. Genel kurulun ardından çalışmalarına hız veren Türsad yönetimi, Alanya'daki üyelerine yönelik, Türsad Alanya temsilciliği tarafından Keyfi Ala Rastaurant’ta bir kahvaltı organizasyonu düzenledi.

banner94
TÜRSAD üyeleri kahvaltıda buluştu
11 Şubat 2020 Salı 12:25

Merkezi Antalya’da bulunan ve yapmış olduğu çalışmalarla adından sıkça söz ettiren, başarılı çalışmalara imza atan Türsad, geçtiğimiz aylarda Türkiye turizm tedarik fuarının ikincisini gerçekleştirmişti. Geçtiğimiz günlerde ise olağan genel kurulunu gerçekleştirerek mevcut başkan, aynı zamanda kurucu başkan olan Bülent Bilgiç ikinci kez başkanlığa seçilerek güven tazeledi. Genel kurulun ardından çalışmalarına hız veren Türsad yönetimi, Alanya'daki üyelerine yönelik, Türsad Alanya temsilciliği tarafından Keyfi Ala Rastaurant’ta bir kahvaltı organizasyonu düzenledi.

Türsad yönetiminin tam kadro hazır bulunduğu kahvaltı organizasyonuna, Türsad üyelerinin yanı sıra, Ak Parti İlçe başkanı Mustafa Toklu, Housekeepıng derneklerinin kurucusu, HOTED onursal başkanı ve başdanışman Hakan Halit Yeni, Yiyecek içecek derneği AYİYDER Başkanı Mehmet Erat ve çok sayıda davetli katıldı. Organizasyonla ilgili kısa bir açıklama yapan TÜRSAD başkanı Bülent Bilgiç, onur konukları başta olmak üzere, katılan katkı sağlayan herkese teşekkür edip, her geçen gün daha da büyüdüklerini, birlik beraberlik içerisinde TÜRSAD camiası ve Türk turizmi adına çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini söyledi.

Kahvaltıya katılan davetliler ve Türsad üyeleri aileleriyle birlikte Alanya manzarası eşliğinde bol bol sohbet edip, hafta sonunun keyfini çıkardılar.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.