Türk Telekom’dan vatandaşa rögar kapağı tuzağı

banner18

Saray Mahallesi’nde bulunan Kazım Bulut Cami önüne Türk Telekom’un rögar kapağı vatandaşları korkutuyor. Kırık olan kapağı yaptırmak yerine içerisine karton kutu koyulması ise ‘yok artık’ dedirtti.

banner94
26 Ağustos 2019 Pazartesi 15:35

Özel Haber - Yüksel SOYLU

Alanya Saray Mahallesi’nde bulunan Kazım Bulut Cami önünde bulunan rögar kapağı uzun süre önce kırıldı. Yarısı kırılan ve adeta iğne üzerinde duran ve düşmeyen rögar kapağı vatandaşları endişelendiriyor. Cami giriş ve çıkışında yaşlı ve çocukların çok sık kullandığı bir noktada bulun kapağın uzun süredir yapılmadığını belirten vatandaşlar yetkilileri suçladılar.

“İlla birisinin canının mı yanması gerek?” diyen vatandaşlar, rögar kapağının üzerinin karton ile kapatılarak önlem alınmasına ise daha sert tepki gösterdiler. Vatandaşlara adeta tuzak kurulduğunu belirten bölge halkı, “Biz bu kapağın yapılmasını isterken şaka gibi bir hareketle üzerine karton kapatıldığını gördük. Bu resmen vatandaşlara tuzak kurmaktır. İnsanlar bilmeden kartona bassalar Allah göstermesin can kaybına kadar gider bu olay.” dediler.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.