Turizm Bakanı Ersoy Alanya’da büyülendi

banner18

Bir dizi temaslar için Alanya'ya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve birim amirleri tarafından karşılandı. Alanya’nın büyüleyici bir yer olduğunu ifade eden Ersoy, turizmi 12 aya yaymak için ellerinden gelen çaba ve gayreti göstereceklerini belirtti.

banner94
Turizm Bakanı Ersoy Alanya’da büyülendi
15 Mart 2019 Cuma 17:26

Birçok belediyeye ziyarette bulunduğunu aktaran Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, bu kapsamda Alanya Belediyesi’ni de ziyaret ettiğini belirtti. Toplantı sonrası mevcut Başkan Adem Murat Yücel ile Alanya manzarasını seyreden Ersoy “Alanya hem insanı hemde tarihi güzellikleriyle büyüleyici ve harikulade bir şehir” diyerek duyduğu memnuniyeti dile getirirken turizm adına bir çok çalışma yürüttüklerini ve ziyaretlere devam edeceğini belirtti.

Alanya’da Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise Ersoy’a şükranlarını sunduğunu belirterek ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy ve Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayımız Menderes Türel’i, MHP Alanya İlçe Başkanımız Mustafa Türkdoğan, Ak Parti Alanya İlçe Başkanımız Mustafa Toklu ve meclis üyesi adayı arkadaşlarımızla birlikte belediye binamızda ağırladık. Sayın bakanımız ile Alanya turizmini daha da öteye taşımak, şehrin cazibesini arttırmak adına yapabileceklerimizi konuştuk. Kendisinin bilgi ve birikimlerini, turizm tecrübelerini şehrimiz için en avantajlı şekilde değerlendirmek istediğimizi ilettik. “Turizme ne verirsek misliyle geri alırız” diyen sayın bakanımıza şükranlarımı sunarım.” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.