Tophane’de huzur toplantısı yapıldı

banner18

Alanya İlçe Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri vatandaşlarla buluşmak, varsa sorun ve sıkıntılarını dinlemek ve çözüm yoluna gitmek, halkı bilgilendirmek, suçla mücadelede vatandaşlara düşen görevleri hatırlatmak amacıyla bu ay Tophane Mahallesi sakinleri ve mahalle muhtarı ile bir araya geldiler.

banner94
Tophane’de huzur toplantısı yapıldı
09 Eylül 2019 Pazartesi 11:36

Haber - Burak ÖZTUNÇ

Tophane Mahallesi sakinleriyle yapılan Huzur Toplantısında Toplum Destekli Polislik Büro Amiri Muzaffer Topoğlu, Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğünün Asayiş, Kaçakçılık, Trafik vb. konularda yapmış olduğu başarılı çalışmaları paylaştı. Toplantı sırasında Toplum Destekli Polislik Büro Amiri Muzaffer Topoğlu vatandaşlardan gelen soruları tek tek yanıtlarken, ilgili birim amirleri ise sorunları not aldı. Toplantı sonrasında vatandaşlar Toplum Destekli Polislik Büro Amirimiz Muzaffer Topoğlu'na teşekkürlerini ve toplantının yapılmasından dolayı memnuniyetlerini dile  getirdiler.

Toplum Destekli Polislik Büro Amiri Muzaffer Topoğlu‘da, “Yapmış olduğumuz Huzur Toplantısına katılan tüm Tophane Mahallesi sakinlerine, Mahalle Muhtarımız M. İbrahim Yücel’e toplantıyı gerçekleştirdiğimiz Konak Cafe İşletmecisi Nuri Altun'a ve çalışanlarına teşekkür ederiz.” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.