Sahil Yolu aydınlatma direklerine bakım

banner18

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Şube Müdürlüğü ekipleri, Oba-Tosmur arasındaki sahil yolunda bulunan aydınlatma direklerine genel bakım yaptı.

banner94
Sahil Yolu aydınlatma direklerine bakım
02 Eylül 2019 Pazartesi 11:36

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya genelindeki çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Sorumluluk alanı içindeki yerlerde tespit edilen sorunlara anında müdahale eden Alanya Şube Müdürlüğü ekipleri, sorunları tek tek ortadan kaldırıyor.

Alanya Oba ve Tosmur arasında bulunan sahil yolu yerli vatandaşların ve turistlerin yürüyüş ve spor yaptıkları en önemli yerlerden biri… Antalya Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanı içinde yer alan yolda, Park ve Bahçeler, Temizlik ekipleri başta olmak üzere Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Şube Müdürlüğü ekipleri herhangi bir sorun yaşanmaması için çalışıyor. Alanya’nın göz önündeki en önemli sahil bandı olan yolu aydınlatan, aydınlatma direklerindeki arızalar ekipler tarafından gece ve gündüz yapılan çalışmalarla giderildi. Patlak ve bozuk ampüller yenileri ile değiştirilirken, direklere de genel bakım yapıldı. Çalışmalar ardından Sahil Yolu gece pırıl pırıl oldu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.