RestProperty’nin sahibi Nihat Tufan’a yakın markaj

banner18

Alanya'nın popüler iş insanı, Rest Property gayrimenkul sahibi Nihat Tufan, önce Kazakistan şimdi de Rus basınının yakın markajına alındı.

banner94
RestProperty’nin sahibi Nihat Tufan’a yakın markaj
18 Nisan 2021 Pazar 14:15

HABER – Muammer SOYLU

Alanya'nın ünlü iş insanı Nihat Tufan’ın adeta tırnaklarıyla kazıyarak geldiği ve bir Türk markası yaptığı Rest Property, yabancı basın tarafından paylaşılamıyor. Başta Rusya ve Ukrayna gibi olmak üzere sayısız ülkenin gayrimenkul satışlarında bir numaralı isim olan Nihat Tufan, geçen günlerde Kazakistan'lı televizyon programı yapımcısı ve sosyal medya fenomeni, 4.3 milyon takipçisi olan bayan Maxatkyzy Alaguzova'yı Alanya’da misafir etmişti.

REST PROPERTY, RUSLARIN MARKAJINDA

Rusya’da yayın hayatını sürdüren Russian Coast Dergisi İmtiyaz Sahibi Mikhail Sarbuchev, Nihat Tufan’ın bir Türk markası yaptığı Rest Property'i keşfetti. Rusya’nın ekonomik ve finansal gelişmelerin nabzını tutan Russian Coast Dergisi, Rest Property ekibiyle saatlerce çekim yaparak şirket sahibi ve yönetim kurulu başkanı Nihat Tufan’la Alanya ile ilgili uzunca bir röportaj gerçekleştirdi. Rusya’nın önde gelen Dergisi Russian Coast, Tufan ile yaptığı söyleşiye gelecek sayısında yer vereceği açıkladı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.