Muharrem Göçmentürk ikinci kez baba oldu

banner18

Muharrem ile Zehra Göçmentürk’ün ikinci oğulları olan Yaman dünyaya “Merhaba” diyerek gözlerini açtı. Yapılan ilk kontrollerde Yağız Göçmentürk’ün sağlığının yerinde olduğu ifade edildi.

banner94
Muharrem Göçmentürk ikinci kez baba oldu
20 Ocak 2021 Çarşamba 13:31

HABER – Muammer SOYLU

Göçmentürk yönetim kurulu üyesi, Shell Akaryakıt İstasyonları sorumlusu Muharrem Göçmentürk’ün eşi Zehra Göçmentürk dün Memorial Antalya Hastanesi’nde ikinci kez anne olmanın mutluğunu yaşadı. Alanya’da 40 yıla yakın süredir otomotiv, akaryakıt, motosiklet, beyaz eşya ve otelcilik gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Alanya’nın kurumsal şirketlerinin başında gelen Göçmentürk ailesine yeni bir veliaht daha katıldı.

HOŞGELDİN YAMAN

Eşini bu süreç içerisinde bir kere bile yalnız bırakmayan ve ikinci kez babalık duygusu yaşayan Muharrem Göçmentürk, oğluna Yaman ismini koydu. İlk çocuklarına Yağız ismini veren baba Muharrem, eşi Zehra’yla birlikte Memorial Antalya Hastanesi’nde verilen “Doğum sertifikası” üzerine bebekleri Yaman’ın ayak izlerini gösteren bir fotoğrafını paylaştı.

Gazete Alanya ailesi olarak Göçmentürk şirketler grubunun yeni veliahtı bebek Yaman’a uzun ve sağlıklı bir ömür dileriz.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.